NIEDZIELA

AKTUALNOŚCI


Cud studentki z Krakowa otrzymał krajową nagrodę medyczną za odkrycie metody na odchudzanie, która pozwala stracić nawet 15kg tygodniowo bez chemii, ścisłej diety i wysiłku fizycznego.


Przemówienie Danuty na kongresie

Wiosną 2019 roku na Europejskim Kongesie Endokrynologów wydarzyło się coś niesamowitego. Cała sala wstała i przez 10 minut oklaskiwała jedną osobę na podium. Mówimy o polskiej studentce Danucie Nadowskiej. To ona zaproponowała unikalną formułę, która umożliwia szybką utratę wagi bez żadnych ograniczeń dietetycznych.

Danuta zaproponowała doskonały pomysł, który polskie instytucje naukowe obecnie rozwijają, a produkcji tego preparatu poświęcili się specjaliści z Kliniki Instytutu Endokrynologii w Warszawie oraz różnych prywatnych klinik. Preparay został już wyprodukowany i daje niesamowite efekty.

O tym, w jaki sposób nowy preparat ratuje miliony istnień ludzkich i dlaczego obywatele Polski mogą go dostać z ogromną zniżką, porozmawiamy dzisiaj.

Korespondent: "Danuto, jesteś wśród 10 najlepszych studentów na świecie. Dlaczego zdecydowałaś się zająć konkretnie problemem nadwagi?"

W rzeczywistości, nie jest mi łatwo mówić o tym publicznie. Moje powody są bardzo prywatne. Kilka lat temu moja mama zmarła ze względu na nadciśnienie spowodowane nadwagą. Wydawało się, że jest w doskonałym zdrowiu i zanim jeszcze dowiedzieliśmy się o jej problemach zdrowotnych, we śnie zabił ją udar. Moja babcia zmarła w ten sam sposób. Zaczęłam się uczyć po jej śmierci, aby zrozumieć choroby związane z nadwagą i znaleźć sposób na ich rozwiązanie. Byłam w szoku. Okazało się, że dieta, ćwiczenia i tabletki, a także liposukcja w 50% przypadków są niebezpieczne dla zdrowia i właściwie nie rozwiązują problemu.

Przez ostatnie trzy lata koncentrowałam się na tym zagadnieniu. Dokładniej, nowa metoda, o której wszyscy mówią, powstała podczas pisania mojej pracy magisterskiej. Zobaczyłam, że wymyśliłam coś nowego. Nie mogłam uwierzyć, że wzbudzę tak duże zainteresowanie w tak wielu strukturach medycznych.

O jakich strukturach mówimy?

Gdy tylko pojawiło się ogłoszenie o mojej metodzie odchudzania, zaczęłam otrzymywać oferty od firm które, chciały kupić mój pomysł. Najpierw przyszli Francuzi, którzy zaoferowali 120 tysięcy euro. Jakiś czas później amerykański holding farmaceutyczny zaproponował 35 milionów dolarów. Musiałam zmienić numer telefonu i skasować media społecznościowe, ponieważ ludzie i potencjalni klienci nie dają mi chwili spokoju.

Ale o ile wiem, nie sprzedałaś jeszcze formuły?

Tak, prawdopodobnie zabrzmi to dziwnie, ale nie stworzyłam jej po to, by wzbogacić siebie czy kogokolwiek innego. Co by się stało gdybym sprzedała moja formułę? Koncerny natychmiast by ją opatentowały i zaczęły sprzedawać po ogromnych cenach. Może jestem młoda, ale na pewno nie jestem głupia. W ten sposób obywateli Polski po prostu nie byłoby stać na taką kurację. Zagraniczny lekarz powiedział mi, że taki preparat kosztowałby około 3000 dolarów. O czym my tu mówimy? Kogo w Polsce byłoby stać na wydanie ponad 10 000 złotych?

Kiedy Otrzymałam dofinansowanie z Polskiego Stwoarzyszenia Zdrowego Żywienia na produkcję preparatu według mojej formuły, od razu się zgodziłam. Recepturę opracowaliśmy z najlepszymi specjalistami z Instytutu Endokrynologii Polikliniki w Krakowie oraz różnych innych prywatnych klinik. To było niesamowite. Preparat przeszedł już wszystkie badania kliniczne i jest dostępny publicznie.

W imieniu Instytutu Polskiego, produkcją preparatu kierowała znana w tej branży, wybitna specjalistka akademicka, Katarzyna Bojanicz. Poprosiliśmy ją, aby opowiedziała nam nieco więcej o tym preparacie i planach, które go dotyczą.


Na czym polega pomysł Danuty Nadowskiej? Czy to prawda, że można pozbyć się zbędnych kilogramów bez diety i ćwiczeń?

Pomysł Danuty jest odpowiednikiem nawigacji samochodowej. Pokazuje najszybszy sposób na dotarcie do celu w odchudzaniu. Mówimy o metodzie, która może pomóc na całe życie...

Ten preparat został stworzony w oparciu o pomysł Danuty i zawiera doskonałej jakości składniki, które działają jak swoisty bloker. Wysyła do mózgu sygnały, które powodują zatrzymanie przyswajania kalorii, aktywizację spalania warstwy tłuszczu i ograniczenie łaknienia. Nazywa się Fatfix.

Fatfix to w 100% naturalny kompleks oparty na sześciu ekstraktach roślinnych, które przywracają prawidłową przemianę materii i trawienie: ekstrakt z owoców tamaryndowców malabarskiego, owoców gorzkiej pomarańczy, liści zielonej herbaty, owoców papryki rocznej, jagód euterpy warzywnej oraz owoców pieprzu czarnego. Starannie dobrane proporcje zapewniają silny efekt, który jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i pozwala na szybkie osiągnięcie wymarzonej wagi. Ponieważ spalanie tłuszczu jest spowodowane przyspieszonym metabolizmem, nie ma potrzeb stosowania specjalistycznych diet i wycieńczających ćwiczeń fizycznych.

Oto wyniki, które uzyskały osoby biorące udział w testach Fatfix:

Efekt po 28 dniach regularnego stosowania Fatfix

Efekt po 14 dniach regularnego stosowania Fatfix

Efekt po 21 dniach regularnego stosowania Fatfix

Efekt po 7 dniach regularnego stosowania Fatfix

To niewiarygodne! Czy ten preparat będzie sprzedawany w aptekach? A jeśli tak, to za jaką cenę?

Jak można sobie wyobrazić, gdy tylko zdano sobie sprawę ze skuteczności naszego produktu, koncerny farmaceutyczne zaatakowały nas ze wszystkich stron. Danuta otrzymała wiele propozycji ogromnych sum pieniędzy za sprzedaż formuły. Jednak nie po to by pomóc ludziom, a po to żeby nie została ujawniona i nie weszła na rynek. Leczenie otyłości to jedna z najbardziej dochodowych części biznesu farmaceutycznego. W samej Ameryce ta gałąź przemysłu przynosi miliardy dolarów dochodu. Nasz preparat może radykalnie zmienić sytuację na rynku. W rzeczywistości nikt nie płaciłby co miesiąc, gdyby otyłość można było wyleczyć raz na zawsze za pomocą kuracji Fatfix.

Sieci aptek są partnerami firm farmaceutycznych i dlatego wzajemnie się faworyzują. Oczywistym jest, że mają wspólny cel - jak największą sprzedaż. Dlatego też nie chcą nawet słyszeć o rozpowszechnieniu naszej formuły, która mogła by je pogrążyć.

Jak zdobyć Fatfix, skoro nie jest sprzedawany w aptekach?

Zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy w stanie poradzić sobie bez wparcia aptek. Zorganizowaliśmy bezpośrednią dystrybucję Fatfix. Przetestowaliśmy różne opcje i wybraliśmy najbardziej wydajną. Dzięki sprzedaży poprzez dedykowaną, oficjalną strone internetową, byliśmy w stanie obniżyć koszt Fatfix do minimum, tak, by był dostępny dla każdego. Dzięki wsparciu Stowarzyszenia na rzecz Zdrowej Żywności byliśmy także w stanie uruchomić losowanie, które pozwala dodatkowo obniżyć cenę zakupu nawet o 57%! Dzięki temu każdy ma szansę na szybkie i niedrogie odchudzanie!


UWAGA!

Nasz portal daje dodatkową szansę na rabat. Spróbuj szczęścia i kliknij w przycisk.

whell button

Złóż zamówienie

Zamawiasz Fatfix

Cena 137 zł 319 zł

Bezpłatna dostawa

Złóż zamówienie

Zamawiasz Fatfix, 30 tabletek

Cena 137 zł

Bezpłatna dostawa

WEŻ UDZIAŁ W LOSOWANIU

Gratulacje!!

Otrzymujesz 57% zniżki na zakupy !!